Background Image

Hakkımızda

Oligomer

Biyoteknoloji

Oligomer ülkemizde biyoteknoloji alanında dışa bağımlılığı azaltacak ve ülkemizin rekabet gücünü arttıracak ürün ve hizmetler sunmaktadır. Şirketimizin ana hedefi uluslarası düzeyde yüksek kalite standartlarını, servis ve teknik bilgi birikimini kullanarak pazar lideri olmaktır.

Şirketimiz yenilikçi, katma değeri ve teknoloji düzeyi yüksek ürün ve hizmetlerle biyoteknoloji alanında faaliyet göstermektedir. Dışa bağımlılığı yüksek olan DNA teknolojileri alanında ürettiği ürünlerle yer almaktadır. Yüksek kalite standartlarına sahip ürün grubuyla ve deneyimli kadrosuyla sağladığı deneysel hizmetleriyle üniversitelere, araştırma enstitülerine, genetik tanı ve tüp bebek merkezlerine hizmet vermektedir. Kurumların sağlık, gıda, tarım, hayvancılık, çevre ve biyoteknoloji alanlarında yürüttükleri araştırmalarda ve sağladıkları hizmetlerde ihtiyaç duyduğu desteği sağlamaktadır.

Ayrıca şirket olarak araştırmacılara, AR-GE proje faaliyelerinde gerekli olan ürün ve hizmetlerin belirlenmesi, tedarik edilmesi, uygulanması ve elde edilen sonuçların değerlendirilmesi aşamalarında çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Pic